Atrakcje dla dzieci Poznań - katalog zabaw

Pokaz ogromnych baniek mydlanych. Bańki mydlane nigdy nie są nudne! Bardzo często poza dziećmi bawią się z nami także i rodzice. To wspaniały pomysł na wspólne spędzanie czasu rodziców z dziećmi.

Pokaz baniekBańki mydlane

Misy animacyjne. To misy dające dzieciom nieograniczone możliwości zabawy. Doskonale nadają się do kręcenia, bujania, zabaw w wodzie, w piaskownicy i na plaży. Siedzenia, chodzenia, stąpania, przechowywania zabawek, do zabaw na śniegu, oraz wiele innych możliwości jakie jest w stanie wymyślić Twoje Dziecko. Dysponujemy dużymi misami oraz zestawem 6-ciu małych mis idealnie nadających się do zabaw planszowych i nie tylko!

Misy animacyjne Misy animacyjne

Wata cukrowa najlepiej duża, kolorowa i rzecz jasna słodka! Będzie uatrakcyjnieniem każdej dziecięcej imprezy.

Wata cukrowa

Chusty animacyjne i tunele kreatywne zabawy z użyciem chust i tuneli stymulują, rozwijają i bawią. Włączając do zabawy różne atrybuty mamy możliwość przeprowadzenia nieograniczonej liczby zabaw.

Chusta animacyjna

Trampolina to wspaniała rozrywka dla małych i dużych. Pozwólmy dziecku spożytkować trochę energii na skakaniu i cieszmy się jego uśmiechem na twarzy.

Malowanie twarzy - pozwólmy dzieciom stać się tygrysem, motylem czy też wymarzonym bohaterem z bajki. Z wykonanymi przez naszych animatorów malowidłami każdemu dziecku będzie do twarzy! Używamy farb przeznaczonych wyłącznie do malowania skóry, zmywalnych i całkowicie bezpiecznych!

Malowanie buziMalowanie twarzy

Namioty i suchy basen - namioty wraz z tunelami stanowią wspaniałą bazę do tworzenia zabaw ruchowych. Chętnie używamy ich do tworzenia scenerii w imprezach tematycznych i wykorzystujemy podczas zabaw na świeżym powietrzu. Suchy basen zapewni świetną zabawę szczególnie młodszej grupie dzieci.

Namiot dla dzieci

Namiot piknikowy to z pewnością gwarancja dobrej zabawy nawet przy mało sprzyjającej pogodzie. W przypadku organizacji imprezy plenerowej dajemy Państwu gwarancję organizacji zastępczych zajęć po to, aby nigdy żadne dziecko nie pozostało z poczuciem niezrealizowanego marzenia.

Namiot piknikowy
Coni Multimedia Studio, reklama, fotografia, webdesign, poligrafia, druk, www Altoria-Group pr, eventy, konferencje Estilo revolution - odzież damska