Tematyczne Animacje dla Dzieci Poznań:

NOWOŚĆ!!! MINIONKI
Uczestnicy w pierwszej kolejności zostaną zaproszeni do zabawy terenowej, w której to zostaną poddani wielu próbom. W trakcie gry uczestnicy trafiając na poszczególne pola będą mieli do wykonania odpowiednio im przypisane zadania. W następnej części na dzieci czekać będą zadania ruchowe oraz plastyczne.

URODZINKI FILMOWE
To nasza najnowsza propozycja na organizację urodzin. Jeśli pragniecie, aby wasze dzieci wspaniałą przygodę na planie filmowym, mogły wcielić się w ulubionych bohaterów i odegrać wymarzone role to filmowe urodziny to będzie to!!! Dzieci spotkają się z zadaniami i zabawami nawiązującymi do różnymi gatunków filmowych i do konkretnych filmów.

URODZINY W KRAINIE ŚNIEGU
Scenariusz pt.: „W krainie śniegu” to propozycja dla urodzin organizowanych częściowo na zewnątrz lokalu czy też w przydomowym ogrodzie. Do wszystkich zabaw i atrakcji wykorzystujemy zimową aurę. Jeśli urodziny waszego dziecka wypadają właśnie teraz i za oknem znajduje się śnieg to jest to idealny pomysł na wspaniałą zabawę !!! Wśród licznych atrakcji znajdą się min.takie zabawy jak: wyścigi Yeti, malowanie na śniegu, zabawa terenowa "Włócznie". Ponadto pokażemy dzieciom że bałwan w cale nie musi składać się z 3 kul i mieć nosa z marchewki i nosić garnka.

Bollywood:
Zapraszamy wszystkich do świata filmu i indyjskiej kultury. Niech porwą nas gorące rytmy i odkryjmy tajemnicę księżniczki Ayushi. Będzie tajemniczo... i detektywistycznie.

Afryka dzika:
Afryka to niezliczone bogactwo kultur. Przedstawimy dzieciom zwyczaje tamtejszych ludów, zapoznamy z dziką naturą i zabierzemy w świat dźwięków.

Gorączka złota:
Ogromne złożach złota kryjące się w Ameryce Południowej od wieków przyciągają łowców przygód i zaginionych skarbów. Także i my razem z dziećmi spróbujemy odnaleźć legendarne eldorado. Gwarantujemy, iż każdy uczestnik wzbogaci się nie tylko o złoto, ale przede wszystkim o emocjonujące przeżycia.

Podróż do przyszłości:
To ciekawy program oparty na wyobraźni. Dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i wykreować świat według własnych pomysłów. Stworzony przez dzieci świat zweryfikujemy pod względem używalności, wytrzymałości oraz pomysłowości.

W klubie Myszki Miki:
Popularna na całym świecie Myszka Miki skradła serca również i nam. Przygotowaliśmy wyjątkowy scenariusz na wzór przygód zabawnej myszki. Podczas spotkania z naszymi animatorami dzieci będą mogły rozwiązać niejedno zadanie i pokonać nie jedną przeszkodę. We wszystkim pomoże im „Cosiek” po to byśmy na koniec mogli zatańczyć „Mysi taniec” i stwierdzić „Co za wspaniały dzień”!

Wyżej, mocniej, dalej:
Jak wszystkim wiadomo dzieci to wulkany energii. Postaramy się, aby nawet 1J (dżul) tej energii nie poszedł na marne. Zadania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się dzieciom będą opierały się nie tylko na wysiłku fizycznym, ale i na umiejętności logicznego myślenia oraz współpracy w grupie.

Zabawy podwórkowe:
W dobie komputerów ważne jest, aby dzieci miały jak najwięcej możliwości ruchu i zabawy na świeżym powietrzu. Odświeżymy nieco zapomniane zabawy podwórkowe i pokażemy jak bawić się nie mając do dyspozycji nowoczesnych atrybutów.

Superbohaterzy:
Nie ma dziecka, które by nie marzyłoby, aby stać się superbohaterem. Specjalnie dla nich sprowadzimy ich wszystkich w jedno miejsce i zaangażujemy do zabawy. Ale uwaga…także oni przygotują dla waszych dzieci test supermocy!!! Czekać na nich będzie min. pajęcza sieć przygotowana przez Spidermana, tor wytrzymałościowy Batmana oraz test szybkości Supermana.

Na pirackim statku:
Tym razem zabierzemy dzieci w rejs naszym pirackim statkiem, by popłynąć ku nieznanym lądom. Wór złota dla tego kto odczyta mapę i pomoże odnaleźć zaginiony skarb. Ponadto nauczymy się iście pirackich zwyczajów oraz iście żeglarskich prac na pokładzie…w tym wiązania węzłów. A hoj przygodo!

Dziki zachód:
Zapraszamy do niezwykłej przygody pełnej konnych wyścigów oraz pościgów. Sztuka władania lasso przyda się tu każdemu! Po zachodzie słońca zapraszamy do saloonu na karciane rozgrywki. Szykujcie ostrogi!

W indiańskiej wiosce:
Razem z dziećmi stworzymy prawdziwą indiańską wioskę. Wykonamy niezbędne atrybuty każdego Indianina i Indianki tj.: Opaski i kołnierze. Wybierzemy wodza wcześniej przeprowadzając niezbędny test z męstwa i odwagi oraz upieczemy indiańskie ciasto.

Hawaje słońce, plaża i zabawa.
Niezależnie od pory roku przeniesiemy dzieci w świat tropików. Zapewnimy dzieciom zabawy taneczne i ruchowe. Ponadto dzieci same będą mogły wykonać kwieciste naszyjniki, strój do tańca i przyozdobić swoje ciało pięknymi malowidłami.

Na dworze u Króla Artura:
Każdy chłopiec to mały rycerz a każda dziewczynka to mała księżniczka. Sprawimy aby dzieci przeniosły się w czasy króli i królowych, kiedy honor i męstwo były najważniejsze. Przeprowadzimy turniej rycerski oraz sprawdzimy zaradność księżniczek.

Disco-teka:
Muzyka, dyskotekowe światła i wystrzałowy strój, to idealny przepis na udaną zabawę. Zapewnimy to wszystko i jeszcze więcej abyście mogli uczestniczyć w niezapomnianej imprezie pełnej tanecznych zabaw i konkursów. Wybierzemy króla i królową wieczoru, zorganizujemy pokaz mody!

Coni Multimedia Studio, reklama, fotografia, webdesign, poligrafia, druk, www Altoria-Group pr, eventy, konferencje Estilo revolution - odzież damska