Animacje dla DZIECI NA WESELU - Poznań

Obecność dzieci na przyjęciu weselnym to oczywiście wielka radość, ale nierzadko staje się ona dylematem dla Pary Młodej jak i samych gości.

Przyszli małżonkowie zastanawiają się, co mogą zaproponować małym milusińskim a goście niejednokrotnie rozważają czy w ogóle pojawić się na uroczystości. Ponieważ i tak będą musieli szybko opuścić przyjęcie, dzieci będą się nudzić, a oni sami wówczas niewiele będą mieć z weselnej zabawy. Niekiedy w ogóle uzależniają swoje przybycie od tego czy zastaną zaproszeni z dziećmi czy też bez nich. Zapewnienie opiekunki na czas ich nieobecności wiąże się z dodatkowym kosztem. Aby zaoszczędzić dylematów Wam i Waszym gościom zapraszamy do skorzystania z oferty animacyjnej dla dzieci, przygotowanej specjalnie pod kątem przyjęcia weselnego.

Nasi animatorzy stworzą dla dzieci magiczną przestrzeń pełną zabawy, uśmiechu i radości oraz zapewnią profesjonalną opiekę najmłodszym gościom. Podczas kilku godzin animacji i tańców dzieci poznają także weselne zwyczaje i przygotują niespodziankę dla Pary Młodej a ich rodzice odprężą się i będą mogli sami oddać się weselnym zabawom.

Dzięki nam obecność dzieci na Waszym weselu będzie ogromną radością dla wszystkich.

Wycena indywidualna. Napisz lub zadzwoń.

Coni Multimedia Studio, reklama, fotografia, webdesign, poligrafia, druk, www Altoria-Group pr, eventy, konferencje Estilo revolution - odzież damska