zajęcia warsztatowe dla dzieci

DECOUPAGE I WYTWÓRNIA BIŻUTERII Już od kilku lat decoupage czyli metoda zdobienia rzeczy nabiera coraz większej rzeszy fanów. Podczas spotkania z nami dzieci własnoręcznie wykonają ramki do zdjęć lub szkatułki na osobiste skarby a także upominki dla najbliższych. Dla mamy będą mogły to być błyszczące kolczyki a dla taty brelok do kluczy.

BĄDŹ EKO KOLEGO Dbając o środowisko oraz edukację dzieci przygotowaliśmy blok zajęć o tematyce ekologicznej. Zapoznamy dzieci z istotą ekologii oraz uświadomimy jakie konsekwencje płyną z zaśmiecania środowiska. A poprzez zabawę pokażemy jakie możliwości dla nich daje recykling

SŁODKIE REWOLUCJE To blok zajęć, który może być przeprowadzony wyłącznie z dostępem do zaplecza kuchennego. Podczas tych zajęć dzieci będą mogły nauczyć się jak własnoręcznie zrobić lizaka czy też zdrowe lody. Wspólnie przygotujemy owocową ucztę oraz upieczemy przepyszne i kolorowe muffinki.

COŚ Z NICZEGO To zajęcia podczas których uruchomimy wyobraźnię Waszych dzieci. Z pozornie nie pasujących do siebie rzeczy będziemy tworzyć malowidła, obrazy, amulety, śnieżne kule i mnóstwo innych rzeczy, które dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu.

MALI NAUKOWCY To zajęcia, podczas których pragniemy dać dzieciom możliwość znalezienia odpowiedzi na ich codzienne pytania, a które wiążą się z prawami fizyki oraz natury. Uważamy iż najlepszym sposobem na naukę jest nauka przez doświadczenie. Podczas tych zajęć dzieci będą mogły przeprowadzać proste doświadczenia i dzięki nim odkrywać otaczający ich świat.

Zapraszamy do kontaktu.

Coni Multimedia Studio, reklama, fotografia, webdesign, poligrafia, druk, www Altoria-Group pr, eventy, konferencje Estilo revolution - odzież damska