ANIMACJE DLA DZIECI POZNAŃ

ANIMCJE DLA DZIECI POZNAŃ

Animacje w restauracjach

ANIMACJE W RESTAURACJACH Poznań

NIEDZIELNE ANIMACJE DLA DZIECI W POZNANIU

W każdą niedzielę w poznańskich restauracjach nasi animatorzy prowadzą animacje dla dzieci. W trakcie kiedy czekacie na zamówione dania Wasze pociechy mogą liczyć na kreatywne zabawy! Niedzielne animacje dla dzieci stworzyliśmy po to, aby rodzinny obiad był przyjemnością dla wszystkich. Z sukcesem realizujemy je od ponad roku i doczekaliśmy się wiernych fanów. W tym okresie zaufały nam trzy restauracje w samym centrum Poznania. Aktualnie niedzielne animacje dla dzieci prowadzimy w Restauracji Papierówka. Więcej informacji zdobędziecie śledząc nasz funpage http://www.facebook.com/animausanimacje

ANIMACJE ANIMACJE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Wiemy że stoliczek z dostępnymi kredkami i zabawkami jest już bardzo często standardem. Od rodziców wiemy jednak jak ważne jest by w tym miejscu znajdowała się także osoba, która odciąży ich od moderowania zabawy. Dzięki obecności animatora dzieci pozostają w kąciku na dłużej, są stymulowane kreatywnymi zabawami i są objęte opieką.

Animacje dla dzieci w Waszym lokalu będą dodatkowym atutem, który docenią Wasi stali klienci i dzięki któremu zdobędziecie nowych!

ZAPRASZAMY

Drodzy managerowie i właściciele restauracji, kawiarni.

Pragniemy zaoferować Wam a przede wszystkim gościom Waszego lokalu niepowtarzalną usługę jaką jest organizacja cyklicznych animacji. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla wszystkich rodziców, którzy często bez skutku poszukują miejsca, w którym będą mogli smacznie zjeść, a ich dzieci będą mogły bawić się zamiast nudzić. Niemalże od roku z powodzeniem organizujemy animowane niedziele w dwóch znanych restauracjach w centrum Poznania. Mamy swoich stałych gości, którzy właśnie dzięki animacjom odwiedzają ww. lokale. Zapewniamy, że Wasza restauracja, czy też kawiarnia zyska niepowtarzalność na rynku!

Zapraszamy wszystkich do kontaktu pod adresem marta@animaus.pl


Coni Multimedia Studio, reklama, fotografia, webdesign, poligrafia, druk, www Altoria-Group pr, eventy, konferencje Estilo revolution - odzież damska